4Agro Radomsko

AGRO znaczy POLE, a 4Agro to pole do popisu dla tych, którzy sięgają po sukces w oprawie roślin, hodowli czy tworzeniu ogrodu dla wypoczynku.

4Agro to unikalne centrum rolnicze i ogrodnicze w Radomsku. Jedyne, które, na tak dużej powierzchni, łączy wszystko, czego potrzebujesz w domu, podwórku, ogrodzie, na polu, a nawet tarasie i balkonie. Od nasion i sadzonek po nowoczesne narzędzia. Od profesjonalnych środków ochrony roślin po nawozy w big-bagach z dostawą do gospodarstwa.

Nasze Centrum powstało z pomysłu radomszczańskich przedsiębiorców, właścicieli firmy Wtórmex, by oferować lokalnym rolnikom i ogrodnikom produkty bardzo dobrej jakości, a także przestrzeń współpracy, gdzie będą mogli swoje płody rolne i wyroby dostarczać i sprzedawać.

Czy to Twój zawód czy hobby… czy jesteś Rolnikiem, Ogrodnikiem, Działkowcem, Majsterkowiczem czy po prostu robisz remont – tu znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

W gąszczu produktów nie zostajesz sam, ponieważ w każdej chwili możesz liczyć na nasz Zespół i Profesjonalnych Doradców. Chętnie podzielą się fachową wiedzą i dobiorą odpowiednie rozwiązania.

Blisko, szybko i w dobrej cenie sięgniesz po to, czego potrzebujesz do sukcesu.