Nie czekaj zadzwoń i umów się na spotkanie
KOMPLEKSOWE WSPARCIE

W jednym miejscu masz wszystko to, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz.

Czy są to odpowiednie nasiona, nawozy i wspomagacze czy ochrona przed szkodnikami – u nas czeka na Ciebie pełna gama rozwiązań.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Chcesz więcej?

Jako stały klient 4Agro Radomsko możesz też zamawiać telefonicznie przez Doradcę Klienta i cieszyć się z wielu przywilejów.

U nas masz profesjonalnego Doradcę, który przedstawi Ci najnowsze rozwiązania i produkty oraz pomoże wybrać optymalne dla Twoich upraw czy hodowli. Jeśli na Twojej plantacji pojawi się problem, np. szkodnik Doradca przeprowadzi lustrację pól i oceni sytuację, by doradzić właściwie i skutecznie.

NASI EKSPERCI

Stawiamy na najlepszych

Mateusz Gniatkowski

Pasjonat rolnictwa w każdym wymiarze.

Ukończył studia na kierunku rolnictwo na SGGW w Warszawie z dyplomem magistra inżyniera. Obecnie prowadzi rodzinne gospodarstwo, w którym uprawia głównie zboża, strączkowe i warzywa.

Od 5 lat związany zawodowo z doradztwem dla gospodarstw średnio- i wielkoobszarowych. Ich wyzwania i problemy, z którymi mierzą się na co dzień, zna „od podszewki”. Pozostając w stałym kontakcie z rolnikami z rejonu, potrafi doradzić efektywne rozwiązania, które nie tylko zaradzą trudnościom, ale i wzniosą gospodarstwo na wyższy poziom.

Napisz do nas